Ślubowanie klas pierwszych – wrzesień 2023

W czwartkowe popołudnie w naszym liceum odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Szkolną uroczystość poprowadził przewodniczący samorządu uczniowskiego Marcin Maciążek. Dyrektor szkoły Radosław Jankowski ciepło powitał zgromadzonych gości – grono pedagogiczne szkoły, pierwszoklasistów i licznie przybyłych rodziców. Pogratulował uczniom wyboru szkoły, życzył wytrwałości w nauce i wszechstronnym rozwoju. Zapewnił rodziców, że ich dzieci trafiły do dobrej placówki. Poprosił rodziców o współpracę oraz pomaganie młodzieży w stawaniu się dobrymi uczniami i coraz lepszymi ludźmi. Drodzy Pierwszoklasiści życzymy Wam dobrych, efektywnych i niezapomnianych czterech lat w naszym liceum. Trzymamy kciuki za Wasze powodzenie!!!