A jak Artysta AWANGARDOWY

W ramach lekcji projektowej klasa 3a pod kierunkiem nauczyciela pani Katarzyny Dubickiej wcieliła się w rolę artystów awangardowych czasów międzywojnia: skamandrytów, futurystów, przedstawicieli Awangardy Krakowskiej i Drugiej Awangardy. W zabawny, a jednocześnie dopracowany w szczegółach sposób (uczniowie zadbali o odpowiednie kostiumy i rekwizyty), przedstawione zostały najważniejsze założenia, manifesty i utwory literackie poszczególnych grup. Profesjonalizm w podejściu do zadania uczynił lekcję naprawdę atrakcyjną i pozwolił poczuć klimat tamtych czasów. Dzięki informacji zwrotnej udzielanej sobie nawzajem przez poszczególne zespoły, uczniowie poczuli się zmotywowani do dalszej pracy i zachęceni, by takich lekcji odbywało się w przyszłości jeszcze więcej.

Brawo uczniowie!