UWAGA!
Miejsce w pokoju 3-osobowym z łazienką: tylko 35 zł.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc tel.
89 527 93 57 w. 28

e-mailschronisko3@zso6.olsztyn.eu

Tanie noclegi w Olsztynie

Polska to kraj pełen wspaniałych atrakcji turystycznych. Wszyscy dobrze wiemy o tych najsłynniejszych: Kraków, Wrocław, Warszawa. Są to miasta, w których do dziś widać ślady historii. Polska to jednak nie tylko historyczne zabytki. W naszym kraju mamy również mnóstwo miejsc gdzie przyroda urzeka swoim bogactwem. Jednym z takich miejsc jest województwo warmińsko-mazurskie. Nieprzypadkowo to właśnie ten region został polskim kandydatem do miana jednego ze współczesnych cudów świata.Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy jak prezentuje się to miejsce to nie znajdziesz lepszego punktu wylotowego niż Olsztyn. Olsztyn to stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Miasto jest położone w centrum regionu i dlatego dobrą decyzją jest zakwaterowanie się właśnie tutaj. Schroniska Olsztyn to jedna z najlepszych opcji na jakie mogłeś/mogłaś trafić. Nie warto zwlekać. Trzeba jak najszybciej przejrzeć różne oferty. W poszukiwaniach dobrego lokum należy postawić na jakość i cenę. Jakość jest bardzo ważna bo schronisko młodzieżowe w Olsztynie nie musi wcale równać się wysokiemu standardowi. To o czym myśli większość turystów to znalezienie taniego noclegu. Należy jednak uważać, ponieważ często wybieramy cenę kosztem komfortu i niezbędnych ułatwień. W większości przypadków tanie noclegi Olsztyn oznaczają wysoką jakość usług. Jeśli jesteś zdecydowany na przygodę z warmińsko-mazurskim to nie możesz zwlekać i powinieneś zacząć szukać miejsca które łączy w sobie te dwie pożądane cechy. Znalezienie właściwego miejsca zakwaterowania może przysporzyć trochę kłopotów, ale proszę się tym nie zrażać. Uwierz mi tani nocleg Olsztyn to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Opłaty za nocleg w Schronisku należy dokonywać na rachunek

Nr konta 02 1030 1508 0000 0008 2304 6003

Schronisko opłaty

Dzieci, młodzież i ich opiekunowie

(kwaterowania indywidualne):

Opłaty za korzystanie z miejsc noclegowych: Cena dobę
·         za miejsce w pokoju trzyosobowym z łazienką 25 zł. /
·         za miejsce w pokoju jednoosobowym z łazienką 35 zł./

Zniżki:

• 10% – posiadacze kart rabatowych z którymi Schronisko podpisało lub podpisz stosowne umowy; posiadacze : legitymacji PTSM, Karty Stałego Klienta SSM w Olsztynie,
  • 50% posiadacze „Złotej Odznaki PTSM” oraz odznaki „Zasłużony Działacz Turystyki”,

Pozostali :

Opłaty za korzystanie z miejsc noclegowych: Cena dobę
·         za miejsce w pokoju trzyosobowym z łazienką 35 zł./
·         za miejsce w pokoju jednoosobowym z łazienką 40 zł./

Usługi dodatkowe:

• miejsce na parkingu nie strzeżonym samochód osobowy –  5 zł
  • miejsce na parkingu nie strzeżonym autobus                        – 30 zł

Uwagi dotyczące opłat w Schronisku:

1)      Zniżki nie kumulują się i nie dotyczą innych opłat,

2)      Ceny z p.1 i 2 dotyczą młodzieży szkolnej i studentów do 24 roku życia po okazaniu ważnej legitymacji.

3)      W przypadku pobytów wielodniowych, grup zorganizowanych, stałych klientów oraz potrzeb promocyjnych ( w tym w przypadku imprez organizowanych i współorganizowanych przez Schronisko) dyrektor Szkolnego Schroniska Młodzieżowego może negocjować opłaty za korzystanie z miejsc noclegowych.

4)      Ceny zawierają podatek VAT

5)      Opłata miejscowa jest pobierana od osób fizycznych przebywających dłużej niż dobę  ( za każdy dzień pobytu) w celach turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych. Opłaty miejscowej nie pobiera się: od zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej. Opłata pobierana jest za każdy dzień pobytu. Zasady pobierania opłaty miejscowej reguluje ustawa z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych (tekst jednolity Dz. U. z 2006 r. Nr 121, poz. 844 z późn. zm.) oraz Uchwała nr XXXIV/422/08 Rady Miasta Olsztyn z dnia 26 listopada 2008 r.